نمایشی از ایسوس، رهبر ارکستر سمفونیک خانه ها

اخبار روز تکنولوژی 07 بهمن 1395 علی مظفری

نمایشی از ایسوس، رهبر ارکستر سمفونیک خانه ها

اگر طرفدار فیلم با کیفیت بلو-ری هستید حتماً در هنگام پخش فیلم توسط لپ تاپ یا پخش کننده های رایج، متوجه کیفیت پایین صوت آن شده اید. صدا یکی از عناصری است که در صورت داشتن کیفیت مطلوب، لذت تماشای فیلم را چند برابر می کند. پخش کننده های رایج بازار، اغلب با پشتیبانی کدها و جنبه های نرم افزاری، صدایی صرفاً با کیفیت معمولی تولید می کنند که حتی اگر از اسپیکرهای حرفه ای هم استفاده کنید، متوجه پایین بودن کیفیت آن نسبت به صدای پخش شده می شوید.

ایسوس این بار با راهکاری ویژه و سخت افزاری کاملاً مناسب به منظور لذت تمام و کمال از صدا در کنار شما خواهد بود. بلو-ری رایتر Impresario SBW-S1 PRO که به یک کارت صدا با تجهیزات حرفه ای صوتی مجهز شده، دقیقاً به منظور پخش صوت و تصویر بلو-ری طراحی و تولید شده که در ادامه به برخی از مشخصات فنی آن خواهیم پرداخت:


خروجی صدای 7.1 کاناله واقعی با نرخ 114 SNR در حالی که لپ تاپ ها از خروجی صدای 2 کاناله بهره می برند، Impresario SBW-S1 PRO به عنوان یک کارت صوتی و بلو-ری رایتر اکسترنال می تواند عملکرد صدا را با استفاده از سخت افزار متناسب خود کامل کند و برای کاربر امکان استفاده از صدای 7.1 کاناله را فراهم می کند. یک پردازنده سیگنال دیجیتال (DSP) به Impresario SBW-S1 PRO، امکان تولید صدای فراگیر مجازی را  با هدست ها یا بلندگوهای رایج استریو نیز مهیا می کند.علاوه بر این ویژگی ها،  آمپلی فایر بخش هدفون آن نیز با قدرت 600 اهم صدایی دینامیک و رسا را به ارمغان می آورد. خروجی صدای آن با نرخ سیگنال به نویز (SNR) 114dB، نسبت به صوت آنبورد دستگاه های پخش کننده رایج (که به ندرت به 90 dB می رسد) 16 برابر شفافیت بیشتری دارد.


لذت تماشای ویدئو با کیفیت بلوری در سینمای خانگی


Impresario SBW-S1 PRO با انواع فرمت سه بعدی و بلو-ری سازگار است و امکان تبدیل فیلم های عادی به سه بعدی را نیز میسر کرده است. همچنین با استفاده از طراحی مهندسی پکیج درایو آن در سریعترین سرعت خواندن یا نوشتن، میزان نویز نهایتاً به بیش از 36.3 dB نخواهد رسید، که مساوی با سکوت کتابخانه ها است.

کنترل آسان، ذخیره سازی ایمن و پشتیبان گیری بهینه تا 128 گیگابایت!


ایسوس به منظور سهولت در استفاده از Impresario SBW-S1 PRO یک نرم افزار کامل کنترلی برای دستگاه های هوشمند تولید کرده که درGoogle Play  و  App Storeبه رایگان قابل دریافت است. همچنین به لطف راهکار ذخیره سازی بلو ری با فرمت BDXL می توانید 27 دیسک DVD 4.7GB را در یک دیسک با ساختار BDXL ذخیره کنید.