فقط باهاش نمیشه آشپزی کرد!!

اخبار روز تکنولوژی ۱۴ دی ۱۳۹۵ علی مظفری

فقط باهاش نمیشه آشپزی کرد!!

شرکت مایکروسافت در اولین تولید کامپیوتر همه کاره All in one به نام Surface Studio موفق ظاهر شد و توانست بسیاری از مخاطبین و حتی طرفداران iMac محصول شرکت اپل را به سمت خودش جذب کند.

با استفاده از باریکترین پنل LED و با کیفیت تصویر و ابعاد واقعی مهندسین دنیا را برای استفاده از این کامپیوترجلب کند و برای افراد مشتاق نمایشگر لمسی با خم شدن و زاویه گرفتن بتوانند با ابزارهایی مانند قلم مخصوص و Surface Dial بتوانند هر ایده ای را به نمایش بگذارند و از کار کردن با آن لذت ببرند.مایکروسافت در این زمینه گامی بلند برداشت و باید ببینیم در تولیدات بعدی خود چه چیزی را برای مجذوب کردن مخاطبین در نظر گرفته است.

معرفی سورفیس استودیو  Surface Studioیک کامپیوتر دوست داشتنی از شرکت مایکروسافت

در آخرین کنفرانس مایکروسافت شاهد معرفی اولین کامپیوتر این شرکت که یک رقیب سرسخت زیبا با کارایی فوق العاده برای iMac اپل محسوب میشود بودیم.بجز طراحی و کیفیت تصویر عالی، سخت افزار قوی برای آن در نظر گرفته شده است که انتظارات هر مخاطبی را براحتی پاسخ میدهد.

باریکترین پنل نمایشگر 28 اینچی LED  با ضخامت 12.3 میلیمتر و وزن 5.5 کیلو گرمی را تنها با کمی فشار میتوانید به سمت پایین و برای کارکردن و لمس بهتر استفاده کنید این زاویه 20 درجه که همه را شگفت زده کرد برای کاربرد طراحی استفاده شده است.با این حال سایر مخاطبین هم از این نوع طراحی در حین استفاده لذت کافی را خواهند برد.

پردازنده چهارهسته ای قدرتمند اینتل مدل Corei7-6820HQ در کنار گرافیک GTX 980 4GB همراه 32 گیگابایت رم و هارد 2 ترابایتی در کنار 128 گیگابایت SSD برای هر استفاده ای کافیست بخصوص که کیفیت تصویر و جذاب بودن نمایشگر و عملکرد لمس آن نیز، فوق العاده عالیست.

مایکروسافت با معرفی ابزار Dial برای این کامپیوتر همه را شگفت زده،و با این ابزار هر مخاطبی را با هر کاربردی به سمت Surface Studio جلب کرد.

در ادامه شما را به دیدن این ویدئو زیبا از مایکروسافت دعوت میکنم.