تعمیر آیفون را با کمترین هزینه و قیمت انجام دهید!

اخبار روز تکنولوژی 10 تیر 1398 علی مظفری

تعمیر آیفون را با کمترین هزینه و قیمت انجام دهید!

خراب شدن آیفون های اپل می‌تواند معضلی بزرگ و چالش برانگیز برای کاربران این گجت ها باشد، چون آیفون ها گوشی های بسیار حساس و گران قیمتی هستند و نباید برای تعمیر آن ها به هر تعمیرکاری اعتماد کرد. از این پس ساکنین اصفهان می‌توانند با سرویس اختصاصی که توسط فروشگاه هدف ارائه، تعمیر آیفون (iphone) خود را با بهترین کیفیت و کمترین هزینه انجام دهند. با فروشگاه اینترنتی هدف همراه باشید.

 

تعمیر آیفون و اهمیت آن

در ساخت آیفون های اپل از با کیفیت ترین قطعات روز دنیا استفاده می‌شود. به همین دلیل است که اگر شما یک آیفون بخرید حداقل تا چند سال می‌توانید بدون کوچک ترین مشکل و نگرانی مبنی بر قدرت عملکرد دستگاه، از آن استفاده نمایید. اما طبیعتا هرچقدر کیفیت قطعات بکار رفته در یک گوشی بیشتر باشد، قیمت این قطعات هم افزایش می‌یابد و به نوعی قطعات ارزشمندتری در آن نصب می‌شوند. این مسئله منجر به افزایش اهمیت و حساسیت تعمیرات آیفون می‌شود. از آنجایی که قطعات آیفون گران قیمت هستند بنابراین در حین تعمیر باید دقت شود که به قطعات سالم دستگاه آسیبی وارد نشود. از سوی دیگر متاسفانه گاها دیده شده که برخی تعمیرکاران سودجو قطعاتی که در گوشی کاربر سالم هستند را به عنوان قطعه معیوب عنوان می‌کنند و هزینه تعویض آن ها را هم از کاربر دریافت می‌نمایند.

موارد فوق تنها بخشی از مواردی هستند که اهمیت تعمیرات آیفون های اپل را به رخ می‌کشند. بنابراین اگر به هر دلیل نیازمند تعمیر آیفون هستید، به هیچ عنوان نباید به هر تعمیرکاری اعتماد کنید. موضوع فقط مختص آیفون های اپل نمی‌شود و شرایط کاملا مشابه برای تعمیر آیپد های این شرکت هم صادق است. اما چطور مطمئن شویم که تعمیرکار یا مرکز تعمیرات خاصی کیفیت لازم را در ازای تعمیرات موبایل ارائه می‌کند و می‌توان با اطمینان کامل از خدمات آن استفاده کرد؟ اگر ساکن اصفهان هستید، فروشگاه هدف مشکل شما را رفع کرده است! با سرویسی که توسط این شرکت ارائه شده می‌توانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را در اصفهان با اطمینان از کیفیت و نتیجه تعمیر انجام دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با سرویس و خدمات تعمیرات آیفون و آیپد های اپل فروشگاه هدف توصیه می‌کنیم دو مقاله "تعمیر تخصصی آیفون در اصفهان با قیمت عالی" و "تعمیر آیپد در اصفهان با بهترین کیفیت و قیمت" را مطالعه کنید.

 

تجهیزات و تجربه تعمیرکار و ارتباط آن با کیفیت تعمیرات گوشی

تجهیزاتی که در یک مرکز تعمیرات موبایل از آن ها برای تعمیر گوشی های مشتریان استفاده می‌شود از اهمیت ویژه‌ای برخوردارند. متاسفانه در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران به تجهیزات لازم و مناسب برای تعمیر آیفون و آیپد های اپل دسترسی ندارند و از روش های سنتی که گاها مبتنی بر زور هستند برای تعمیر این گجت ها استفاده می‌کنند. تعمیر تبلت و موبایل با این روش ها و بدون بکارگیری تجهیزات لازم می‌تواند بر روی کیفیت تعمیر و نتیجه نهایی تاثیر مستقیمی داشته باشد. به عنوان مثال بارها دیده شده که تعمیرکاران در بازار آزاد به دلیل عدم بکارگیری تجهیزات مناسب برای باز کردن قاب گوشی های موبایل به بدنه آن ها آسیب زده‌اند. پس بکارگیری تجهیزات مناسب و درست برای تعمیر تخصصی موبایل و تبلت از اهمیت ویژه‌ای برخودار است.

طبیعتا تجربه تعمیرکاری که قرار است تعمیرات تبلت و گوشی های موبایل را انجام دهد هم مستقیما بر روی کیفیت نهایی کار تاثیر می‌گذارد. تجربه تعمیرکار حتی روی سرعت تعمیر شدن دستگاه هم تاثیرگذار خواهد بود. متاسفانه در بازار آزاد اغلب تعمیرکاران افراد مبتدی و غیر حرفه‌ای هستند. این موضوع سبب می‌شود که نتوانید برای تعمیر کردن آیفون و آیپد های اپل به هر تعمیرکاری اعتماد کنید. همیشه سعی کنید از سرویس و خدمات مرکز تعمیرات تخصصی موبایل یا فروشگاه تعمیر موبایلی استفاده کنید که از تجهیزات مناسب برای تعمیر دستگاه بهره‌مند باشد و کارشناسان فعال آن هم تجربه کافی در زمینه تعمیرات تلفن همراه داشته باشند. بدین ترتیب می‌توانید یک تعمیر مطمئن و بدون نگرانی را تجربه کنید.

 

تعمیر آیفون با کمترین هزینه

 

قطعات اورجینال و اهمیت آن ها در تعمیر آیفون

یکی دیگر از مهمترین نکاتی که باید در تعمیر آیفون و آیپد های اپل به آن توجه شود مسئله اورجینال بودن قطعات تعویضی است. هر یک از قطعاتی که برای گوشی های مختلف از جمله آیفون ها در بازار عرضه شده‌اند دارای دو نسخه اورجینال (اصل) و کپی (غیر اصل) هستند. بارزترین نمونه آن ال سی دی است. ال سی دی آیفون دو نوع اصل (اورجینال) و کپی (تقلبی) دارد. زمانی که شما قصد تعویض ال سی دی آیفون خود را داشته باشید باید مطمئن شوید که ال سی دی اورجینال آیفون در گوشی شما نصب می‌شود، در غیر این صورت کیفیت عملکرد LCD تعویضی یا جدید دستگاه به هیچ عنوان نمی‌تواند با کیفیت ال سی دی قبلی و اورجینال گوشی برابری کند و این موضوع آزاردهنده خواهد بود. متاسفانه گاها دیده می‌شود که در بازار آزاد تعمیرکاران از ال سی دی های دست دوم یا حتی کپی در گوشی مشتریان استفاده می‌کنند و مدعی می‌شوند که LCD اورجینال و نو را در گوشی وی نصب کرده‌اند. بدین ترتیب هزینه تعویض LCD نو و اورجینال را از مشتری دریافت می‌کنند و در این بین سود چشمگیری را به جیب می‌زنند!

البته همه تعمیرکاران به شکل فوق عمل نمی‌کنند و واقعا برخی از آن ها منصف هستند اما اگر به تعمیر آیفون نیاز دارید باید از این مسائل و ترفندهای بازار آزاد مطلع باشید تا خدای نکرده سرتان کلاه نرود. اگر ساکن شهر اصفهان هستید، فروشگاه هدف بستری را فراهم کرده تا دیگر بدون این نگرانی ها بتوانید تعمیرات تخصصی آیفون و آیپدتان را انجام دهید. قطعاتی که توسط تیم تعمیرکاران فروشگاه هدف در گوشی مشتریان نصب می‌شوند مستقیما از خود این شرکت تامین شده‌اند و اورجینال خواهند بود، مگر اینکه مشتری برای کاهش هزینه تعمیر آیفون خود درخواست استفاده از قطعات کپی را داشته باشد. بنابراین اگر از خدمات تعمیرات تلفن همراه فروشگاه هدف استفاده کنید دغدغه‌ای از بابت کیفیت قطعات تعویضی گوشی نخواهید داشت می‌توانید مطمئن باشید که قطعات اورجینال و درجه یک در آیفون یا آیپد شما نصب شده‌اند.

 

تعمیر آیفون با کمترین هزینه

 

زمان و هزینه را در تعمیرات آیفون در نظر بگیرید!

دو عامل دیگری که باید در تعمیرات آیپد و آیفون های اپل به آن ها توجه شود زمان و هزینه است. زمان مهمترین عامل در زندگی ماست و طبیعتا باید از آن استفاده درستی به عمل آید. تصور کنید آیفون شما خراب شده و نیازمند تعمیر است و هیچ تعمیرکار خوبی را برای واگذار کردن گوشی به وی نمی‌شناسید. در این شرایط باید تقریبا یک روز کامل را هدر دهید و به مغازه های تعمیر موبایل مراجعه کنید و از هر تعمیرکار توضیحات متفاوتی بشنوید و قیمتی مختلفی هم از هر کدام دریافت نمایید! جالب تر آنکه مشخص نیست کدامیک از این تعمیرکاران واقعا فردی متخصص باشند و با کیفیت لازم از پس تعمیر آیفون یا آیپدتان بر آیند. به هر حال بعد از اینکه یک روز زمان خود را هدر دادید، گوشی را برای تعمیر به یک تعمیرکار می‌سپارید و احتمالا وی به شما می‌گوید که چند روز دیگر گوشی تعمیر خواهد شد و می‌توانید آن را از وی تحویل بگیرید. پس باید چند روز منتظر باشید و سپس برای تحویل گوشی باز هم به تعمیرکار مراجعه کنید!

پس در حالت فوق عملا صرفه جویی در زمان هیچ نقشی ندارد و شما زمان طولانی را برای تعمیر کردن آیفون یا آیپدتان هدف می‌دهید. اما با سرویسی که فروشگاه هدف ارائه کرده دیگر لزومی مبنی بر خروج از منزل و مراجعه حضوری به نزد کارشناسان تعمیر ندارید بلکه فقط با یک تماس تلفنی سفارش خود را از طریق پشتیبانی فروشگاه به ثبت می‌رساند. سپس پیک رایگان فروشگاه هدف به آدرس شما اعزام می‌شود و گوشی را درب منزل از شما دریافت می‌نماید و به شرکت ارجاع می‌دهد. کارشناسان تعمیر آیفون فروشگاه هدف پس از انجام بررسی های لازم، تعمیرات مورد نیاز را روی دستگاه انجام خواهند داد و سپس گوشی دوباره با پیک رایگان شرکت به آدرس شما ارسال می‌شود و درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد. بدین ترتیب می‌توانید صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید.

از سمت دیگر با استفاده از سرویس تعمیر آیفون و آیپدی که توسط فروشگاه هدف ارائه شده صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای هم در هزینه هایتان خواهید داشت. با استفاده از خدمات این شرکت نیازی ندارید که برای مراجعه حضوری به نزد تعمیرکار هزینه صرف کنید. از سمت دیگر چون فروشگاه هدف سال هاست به عنوان یک تامین و وارد کننده قطعات موبایل در ایران فعالیت دارد، با ارزان ترین قیمت ممکن قطعات موبایل را در گوشی مشتریان نصب خواهد کرد. بدین ترتیب هزینه تعمیرات آیپد و آیفون های اپل به اندازه چشمگیری کاهش پیدا می‌کند چون دیگر نیازی نیست که از سرویس یک شرکت واسط در این بین و برای تامین قطعه استفاده شود. بنابراین اگر ساکن اصفهان هستید و می‌خواهید تعمیرات موبایل و تبلت شما با بهترین کیفیت و قیمت و در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود، توصیه داریم از خدمات فروشگاه هدف استفاده کنید.

 

تعمیر آیفون با کمترین هزینه

 

تعمیرات تخصصی آیفون را به کارشناسان فروشگاه هدف بسپارید!

با توجه به مسائل و موضوعاتی که در بخش های قبل به آن ها اشاره کردیم کاملا مشخص است که می‌توانید با خدمات و سرویس فروشگاه هدف تعمیرات تخصصی آیفون و آیپد های اپل را با بهترین کیفیت ممکن، اطمینان از اورجینال بودن قطعات و همچنین کمترین هزینه انجام دهید و از سمت دیگر صرفه جویی قابل ملاحظه‌ای در زمان داشته باشید. فراموش نکنید برای استفاده از خدمات تعمیر موبایل فروشگاه هدف در اصفهان هیچ نیازی به مراجعه حضوری ندارید و فقط کافیست یک تماس تلفنی برقرار کنید. دریافت گوشی از شما و همچنین تحویل آن بعد از تعمیر آیفون به صورت رایگان و با پیک شرکت انجام می‌شود.