نمایشگر آیفون 6 چگونه است؟

اخبار روز تکنولوژی 19 آبان 1393 علی مظفری

نمایشگر آیفون 6 چگونه است؟

به نقل از پایگاه خبری دیزاین اند ترند، راد هال - تحلیلگر موسسه جی پی مورگان - اعلام کرد: تعداد گوشیهای آیفون که با نمایشگر یاقوت کبود عرضه خواهد شد بسیار کم است یا اصلا در سال جاری تولید نخواهند شد.
وی افزود: در پایان با دو احتمال درباره آیفون شش مواجه هستیم. یا اپل تعداد کمی از این گوشی‌های رده بالا با نمایشگر نشکن یاقوت کبود را عرضه می‌کند یا اصلا این کار را انجام نخواهد داد.
او افزود: اگرچه گمانه زنی‌هایی وجود داشته که تعدادی گوشی دارای نمایشگر یاقوت کبود تولید خواهد شد اما واقعیت این است که اپل هیچ گوشی دارای این نمایشگر را امسال عرضه نخواهد کرد.
ویژگی این نمایشگرها این است که ضد خط و خش بوده و تقریبا نشکن هستند، به احتمال زیاد این سری از گوشی ها طرفتاران زیادی را به خود جلب می کنند. گزارشها درباره این قابلیت گوشی جدید اپل در پایگاه‌های خبری بسیاری منتشر شده، اما اخیرا به نظر می رسد که تعداد کمی از گوشیهای تولیدی اپل از این نمایشگر نشکن بهره خواهند برد.
منابع آگاه به این موضوع به رسانه‌ها اطلاع دادند که اپل قصد دارد نمایشگرهای شیشه یاقوت کبود را در هر دو مدل 4.7 و 5.5 اینچی آیفون شش به کار ببرد اما فقط در نسخه‌های گران قیمت و رده بالا.