سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز
{{Gerdolipics.Thumbnail}}/
  • {{guide.Title}}

726153 موجود 259700 0
به دلیل نوسان قیمت ها قبل از خرید با شماره 02145324 تماس بگیرید!!
93 100 118
سرور 00726153 282348
قیمت پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 2m AJ835A

Hpe LC- LC Multi-mode OM3 2-Fiber 2m 1-pack fiber optic cable AJ835A

2597000 ریال موجود در انبار
259700 ریال
1 ریال 2597000 ریال
  • رنگ
    • انتخاب گارانتی
    • تومان
    • {{(((Good.PriceWithDiscount + Guarantee.Price) *( Good.GoldenGrante==0?0:(Good.GoldenGrante))))/10 | currency:'':0}} تومان کارت طلایی گارانتی یاقوت
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 2m AJ835A
      • قیمت
      • {{(((Good.BeforePrice+ Guarantee.Price)* ( GoldenGuarantee==0?1:(GoldenGuarantee+1))))/10| currency:'':0}} تومان
      • تخفیف
      • {{(((Good.BeforePrice+ Guarantee.Price)* ( GoldenGuarantee==0?1:(GoldenGuarantee+1)))-((Good.PriceWithDiscount + Guarantee.Price) * ( GoldenGuarantee==0?1:(GoldenGuarantee+1))))/10 | currency:'':0}} تومان
      • قیمت برای شما
      • {{(((Good.PriceWithDiscount + Guarantee.Price) * ( GoldenGuarantee==0?1:(GoldenGuarantee+1))))/10 | currency:'':0}} تومان
      • قیمت باورنکردنی:
      • {{(Good.Tender.PriceFloor)/10|currency:'':0}}تومان
      • مهلت پایان قیمت باورنکردنی
    • افزایش قیمت حراج با هر پیشنهاد : {{Good.Tender.PriceClick|currency:'':0}}ریال
      تعداد کسر امتیاز بابت هر پیشنهاد: {{Good.Tender.CountClick}}
      افزایش زمان حراج با هر کلیک: {{Good.Tender.TimeClick}} ثانیه
مقایسه کنید
f3a8de1e-31d0-4b29-b297-79631fab094c
93 100
پچ کورد فیبر نوری اچ پی LC-LC OM3 DX 2m AJ835A
{{error}}

امتیاز کاربران به این محصول

تعداد آراء ثبت شده :