سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

قرعه کشی چند مرحله ای فروشگاه اینترنتی هدف

87 117 100

قرعه کشی چند مرحله ای فروشگاه اینترنتی هدف نوشته های مناسبتی

فروشگاه اینترنتی هدف به منظور قدردانی از مشتریان و همراهان گرامی تصمیم به برگزاری قرعه کشی در چند مرحله تا پایان سال 96 را دارد.قرعه کشی ها در 4 مرحله و به مناسبت های عید سعید فطر،عید بزرگ غدیرخم،ولادت با سعادت حضرت رسول اکرم (ص) و آخرین قرعه کشی ولادت امام محمد باقر(ع) ویژه نوروز 97 برگزار میشود.

 

  • هرروز حضور شما در کانال های تلگرام 1 امتیاز
  • هر صدهزارتومان خرید از فروشگاه اینترنتی هدف 10 امتیاز

 

برای شرکت در قرعه کشی فقط کافیست عضو کانال های تلگرام فروشگاه اینترنتی هدف شوید و هروز حضور شما در کانال ها 1 امتیاز محسوب میشود و در پایان هر قرعه کشی امتیازات شما مجددا از صفر محاسبه خواهد شد.همچنین شما میتوانید از طریق ربات فروشگاه هدف میزان دقیق امتیازات خود را مشاهده نمایید.در این قرعه کشی ها علاوه بر اعضای تلگرام تمام مشتریان و خریداران (هر صد هزارتومان خرید برابراست با 10 امتیاز) از فروشگاه اینترنتی هدف نیز حضور دارند.

نکته : همراهان گرامی به این نکته توجه داشته باشید برای ثبت شدن امتیازات شما حتما باید یکبار در ربات ما حضور داشته باشید.برای استفاده از ربات فروشگاه میتوانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

https://t.me/Edbazar_bot

در انتها به شرح جوایز خواهیم پرداخت.

  • عید سعید فطر در تاریخ 96/4/5
  • عید بزرگ غدیرخم در تاریخ 96/6/18
  • ولادت با سعادت حضرت رسول (ص) در تاریخ 96/9/15

جوایز هر قرعه کشی برابراست با دو کمک هزینه خرید محصولات دیجیتال در فروشگاه اینترنتی هدف هر یک به ارزش دو میلیون و پانصد هزار ریال 

آخرین قرعه کشی که قرعه کشی طلایی است مصادف با ولادت امام محمد باقر(ع) در تاریخ 96/12/28 برگزار خواهد شد. قرعه کشی طلایی فقط ویژه مشتریان فروشگاه اینترنتی می باشد. جوایز این قرعه کشی برابر است با کمک هزینه خرید لوازم خانگی به ارزش بیست میلیون ریال و پنج جایزه دو میلیون و پانصد هزار ریالی

در نظر داشته باشید امتیاز شما به این شرح محسوب می گردد:

هرروز حضور شما در کانال های تلگرام 1 امتیاز

هر صدهزارتومان خرید از فروشگاه اینترنتی هدف 10 امتیاز

امیدواریم شما یکی از برندگان این طرح باشید.

امتیاز کاربران به این مطلب: 87 از 100
قرعه کشی چند مرحله ای فروشگاه اینترنتی هدف