سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

تحویل کالای شرکت کننده مزایده (جناب آقای خانبانی)

100 124 100

تحویل کالای شرکت کننده مزایده (جناب آقای خانبانی) خبرهای بازار الکترونیک و دیجیتال

با توجه به برگزاری مزایده در فروشگاه اینترنتی هدف (Edbazar) ،مدیران مجموعه تنها به اعلام اسامی برندگان اکتفا نکردند و تصمیم برآن گرفتند که ضمن اعلام برنده و انتشار عکس هنگام دریافت کالا مصاحبه کوچکی با برندگان داشته باشند و همراه با انتشار عکس کمی از گفتگو با شخص برنده شده را نیز برای شما منتشر نمایند. یکی دیگر از برندگان خوش شانس مزایده آقای خانبانی میباشند که با نام پروفایل Amirjavad در مزایده شرکت کردند و در تاریخ 1396/01/21-00:13 برنده گوشی موبایل Asus Laser ZE550KL به قیمت 2,156,000 ریال شده اند،ناگفته نماند قیمت واقعی کالا 5790000 ریال میباشد.در ادامه شما را به خواندن مصاحبه با ایشان دعوت میکنیم.

- فکر میکردید مزایده سرکاری یا دروغ باشه؟

نه چون قبلا از شرکت بازرگانی بیتا خدمات گرفته بودم و همچنان با این مجموعه در حال تعامل و همکاری هستیم و میدانستم خدمات براساس صداقت هست مزایده و قیمت های کالا را باور کردم وتصمیم به شرکت کردن در آن گرفتم،درضمن به چند نفر از دوستان و آشنایان هم معرفی نمودم.

- فکر میکردید شما برنده بشید و آخرین قیمت پیشنهاد داده شده توسط شما باشه؟

من با خرید پکیج 1000 امتیازی و همچنین امتیاز گرفتن از کانال های تلگرام فروشگاه هدف خیلی امیدوار و پیگیر مزایده ها بودم که برنده بشم و خدا را شکر کالایی که میخواستم (گوشی موبایل) برنده شدم.

- میشه بگید چطوری با مزایده آشنا شدید؟

من عضو کانال تلگرام فروشگاه هدف بودم و تبلیغ مزایده را در آنجا دیدم و پیگیر نحوه شرکت کردن در آن شدم.

- حرف آخر

تشکر میکنم بخاطر گذاشتن مزایده چون میتونیم در کنار هیجان و تفریح کالایی که مورد نیاز ما هست را با قیمت عالی بدست بیاریم و کار سختی نیست فقط باید دقیق پیگیر مزایده کالای مورد نظرتون باشین.امیدوارم مزایده ادامه داشته باشه.

نکته: در آخر مصاحبه با آقای خانبانی و ارسال عکس خوشان متوجه شدیم کالا برنده شده یعنی همان گوشی موبایل ایسوس را برای روز پدر تقدیم به پدرشان کرده است که خوشحالی ما را نیز بدنبال داشت.برای ایشان و پدرشان آرزوی سلامتی و لبخند همیشگی را داریم. فروشگاه اینترنتی هدف

 

با ما همراه باشید

کانال تلگرام

اینستاگرام

امتیاز کاربران به این مطلب: 100 از 100
تحویل کالای شرکت کننده مزایده (جناب آقای خانبانی)