سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

تحویل کالای شرکت کننده مزایده (سرکار خانم مهدوی)

100 124 100

تحویل کالای شرکت کننده مزایده (سرکار خانم مهدوی) خبرهای بازار الکترونیک و دیجیتال

با توجه به برگزاری مزایده در فروشگاه اینترنتی هدف (Edbazar) ،مدیران مجموعه تنها به اعلام اسامی برندگان اکتفا نکردند و تصمیم برآن گرفتند که ضمن اعلام برنده و انتشار عکس هنگام دریافت کالا مصاحبه کوچکی با برندگان داشته باشند و همراه با انتشار عکس کمی از گفتگو با شخص برنده شده را نیز برای شما منتشر نمایند.

اولین برنده ای که واریز وجه را جهت دریافت کالا انجام داد سرکار خانم حانیه مهدوی از شهر اصفهان بود.با ایشان تماس گرفته و کالای برنده شده در مزایده که یک عدد تبلت لنوو Tab3 با قیمت 886500 ریال بعنوان آخرین مبلغ مزایده بود تحویل داده شد.در ادامه کمی به گفتگو با ایشان پرداخیتم.

- فکر میکردید مزایده سرکاری یا دروغ باشه؟

نه اصلا - چون قبلا شناخت مختصری از فروشگاه اینترنتی هدف داشتم و اصلا فکر سرکاری و دروغ بودن مزایده به ذهنم خطور نمیکرد.

- فکر میکردید شما برنده بشید و آخرین قیمت پیشنهاد داده شده توسط شما باشه؟

واقعیتش اصلا فکر نمیکردم برنده بشم ولی تمام تلاش خودم کردم چون ساعت حدود چهار و نیم صبح بود و چشمام پر خواب بود حتی اینم بگم که من وقتی آخرین کلیک کردم بیخیال شدم و خوابیدم صبح که بیدار شدم دیدم برنده شدم خیلی خوشحال شدم.با این هدف هم شرکت کرده بودم که تبلت را برای مامانم بگیرم و برنده بشم.خدا را شکر این اتفاق افتاد.

- میشه بگید چطوری با مزایده آشنا شدید؟

بله من قبلا از مجموعه شما خدمات گرفته بودم و همچنین عضو کانال تلگرامتون بودم که اطلاعات مزایده را اونجا دیدم و شرکت کردم چون میدونستم فروشگاه هدف براساس صداقتی که در ارتباط کاری باهاش دیده بودم مطمئن هست  تصمیم به شرکت در مزایده گرفتم.

- حرف آخر

صحبت پایانی خانم مهدوی تشکر از مدیریت سایت و فروشگاه اینترنتی هدف بود و همچنین گفتن برای اینکه شرکت کنندگان مطمئن بشن،خودشون هم عکس گرفته و در گروه تلگرام بازار هدف قرار میدهند.

در پایان ما هم ضمن عرض تبریک مجدد به خانم مهدوی برای ایشان موفقیت روز افزون همراه با شادی و سلامتی آرزو مند هستیم. 

 

با ما همراه باشید

کانال تلگرام

اینستاگرام

امتیاز کاربران به این مطلب: 100 از 100
تحویل کالای شرکت کننده مزایده (سرکار خانم مهدوی)