سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

NOKE اولین قفل بلوتوثی

88 118 100

NOKE اولین قفل بلوتوثی گجت

 

این قفل، اولین قفلی است که از طریق بلوتوث (البته نسخه4) و اپلیکیشن روی موبایل یا تبلت، باز و بسته می‌شود.

روی اندروید و نیز آی‌اواس اپل کار می‌کند و با اشتراک ‌گذاری رمز با اعضای خانواده و دوستان، هرکسی با نزدیک شدن به قفل و زدن رمز می‌تواند درب را باز کند. بنابراین ساختن کلید به صورت فیزیکی را دیگر نخواهید داشت. عملکرد این قفل ساخته شده توسط شرکت طراحی Fuz Design، به این صورت است که اپلیکیشن قفل در تلفن همراه هوشمند شما حاوی یک کد مخصوص باز کردن همان قفل است. باز شدن قفل هم فقط با نزدیک بودن موبایل حاوی کد و یک فشار کوچک به آن انجام می شود. در آینده هم امکان به اشتراک گذاری قفل با دیگران از طریق اپلیکیشن وجود خواهد داشت و بیشتر از یک نفر قادر به باز کردن آن خواهند بود.

ضد آب بودن و ردیابی اینکه کدام کاربر قفل را باز و بسته کرده نیز از دیگر ویژگی‌های این قفل بلوتوثی است.

             

اما بدی سیستم چیست؟ وجود باطری از نوع CR2032 روی قفل است که اگر تمام شود چه خواهد شد و ارتباط برای باز شدن قفل چگونه صورت می‌گیرد؟

کمپانی می‌گوید: کاربر می تواندبا ضعیف شدن باتری، باتری را فقط یکبار در سال تعویض کند، که این موضوع دردسرهای خود را دارد. از سوی دیگر اگر باطری موبایل یا تبلت تمام‌شده باشد چگونه می‌خواهید از روی اپلیکیشن قفل را باز کنید؟ کمپانی می‌گوید ویژگی تحت عنوان Quick-Click code وجود دارد (الگوی از قبل تعریف‌شده) که در چنین مواقعی می‌توان قفل را باز کرد. سؤال اینجاست که سارقان نیز با این روش می‌توانند درب را باز کنند؟

امتیاز کاربران به این مطلب: 88 از 100
NOKE اولین قفل بلوتوثی