سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

تبدیل گفتار به نوشتار با گجت پوشیدنی Senstone

88 118 100

تبدیل گفتار به نوشتار با گجت پوشیدنی Senstone گجت

 

ضبط‌ صوت سن‌ استون Senstone که قطرش 29 میلی‌متر است دارای قابلیت ضبط یادداشت‌های صوتی، سازماندهی و تبدیل آنها به متن است. این دستگاه مشابه یک دفترچه یادداشت هندزفری است که هر گاه شما نیاز دارید مطلبی را یادداشت یا یک تاریخ خاص را یادآوری کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

بررسی  Senstone Wearable Voice Recorder

استارتاپ Senstone این گچت پوشیدنی را برای خبرنگان،دانشجویان و نویسندگان به دلیل کوچک بودن و قابلیت ضبط‌ هرگونه صوت به مدت ۲/۵ ساعت در نظر گرفته است.این گجت در هردو حالت آنلاین و آفلاین میتواند شنیده‌ها را به متن تبدیل کرده و به موبایل منتقل کند.

بررسی ساعت هوشمند Senstone

 همچنین از طریق یک اپلیکیشن واسط ضمن انتقال فایل به موبایل، با فناوری speech to text فایل صوتی را به متن تبدیل می‌کند. فعلاً ۱۱ زبان برای این ضبط‌صوت هوشمند تعریف‌شده است.

بررسی ساعت هوشمند Senstone

ضبط هر نوع ایده‌ای که ناگهانی به ذهن می‌رسد، گفتن یک شعر فی‌البداهه، نوشتن یک داستانی که ناگهان به ذهن خطور می‌کند، یادداشت‌ برداری برای کارهای روزانه و آتی درحالی‌که موبایل همراه ندارید؛ همه و همه با داشتن Senstone امکان‌پذیر می‌شود و با سینک شدن با موبایل به متن تبدیل می‌شود.این گجت هوشمند ازطریق بلوتوث به آیفون وصل میشود، بزودی امکان وصل شدن به سیستم عامل اندروید هم در دسترس قرارخواهد گرفت.

بررسی ساعت هوشمند Senstone

تبدیل فوری صوت به متن برای یک خبرنگار از اهمیت حیاتی برخوردار است و Senstone می‌تواند کارها را بسیار سریعتر از انسان انجام دهد.

بررسی ساعت هوشمند Senstone

بررسی ساعت هوشمند Senstone

قابلیت نصب روی پیراهن، آویزان کردن از گردنبند و یا بستن به یک ساعت را نیز دارد.همچنین سازنده قول داده است که در نسخه‌های بعدی قابلیت سینک شدن با اِوِرنوت / Evernote را هم پیدا کند. قیمت درنظرگرفته شده برای Senstone حدود ۸۰ دلار است.

بررسی ساعت هوشمند Senstone

طبق برنامه قرار است سن‌استون ماه نوامبر در پایگاه اینترنتی «کیک‌ استارتر» ارائه و بهار سال 2017 به بازار عرضه شود.

منبع: Kickstarter

 

امتیاز کاربران به این مطلب: 88 از 100
تبدیل گفتار به نوشتار با گجت پوشیدنی Senstone