سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

طرح های جدید ساعت های اندرویدی

93 123 100
تصویر پروفایل

طرح های جدید ساعت های اندرویدی گجت

ظاهر نمایشگر ساعت های هوشمند همواره یکی از مهم ترین بخش های آنها بوده زیرا همین موضوع است که می تواند آنها را نسبت به ساعت های کلاسیک، متمایز نماید. کمپانی گوگل ساعت هایی با طرح های بسیار شیک و مدرن که به سیستم عامل اندروید مجهز می باشند را به بازار عرضه خواهد کرد. این ساعت های اندرویدی با گوشی هایی که سیستم عامل اندروید 4.3 به بالا دارند و یا حتی دارای سیستم عامل ios 8.2 به بالا هستند، قابلیت سینک شدن و سازگاری دارند. 


گوگل اعلام کرد که کاربران قادر به انتخاب برخی از برندهای جدید مانند Zoe Jordan, Mango Nicole Miller و طراحان دیگر می باشند. تصاویر و مدل های این ساعت ها در Play Store قابل رویت است. 
شکل و ظاهر این ساعت ها تغییرات زیادی را نسبت به طرح های قدیم داشته به خصوص آنهایی که  Tag Heuer و Fossil دارند. 

 

زیبایی این ساعت ها به این خاطر است که کاربران می توانند شکل آن را به هر طریق و مدلی خواستند تغییر دهند. موضوع فوق یکی از مواردی می باشد که این ساعت را نسبت به بقیه برتر کرده است. شما می توانید این شانس را داشته باشید که در کریسمس این ساعت را که با طرح های مختلف ساخته شده اند تهیه کنید.


یکی از قابلیت های این ساعت ها کشف استعدادهای کاربران می باشد،  چرا که کاربران می توانند با استفاده از برنامه های موجود در آن به یادگیری ورزش مورد علاقه خود و یا یک زبان جدید مشغول شوند.
همچنین به دلیل اینکه نمایشگر این ساعت همیشه به حالت فعال می باشد، کاربران می توانند پیام های مهم از قبیل زمان، تماس ها و هشدارها را مشاهده کنند و حتی به پیام ها پاسخ دهند اگرچه گوشی خود را همراه نداشته باشند. 

 

امتیاز کاربران به این مطلب: 93 از 100
طرح های جدید ساعت های اندرویدی