سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

مایکروسافت تصمیم به تولید ساعت هوشمند کرده است

85 115 100

مایکروسافت تصمیم به تولید ساعت هوشمند کرده است گجت

ساعت های مچی هوشمند همانند گوشی های هوشمند توانستند رقابت زیادی را بین برندهای مختلف ایجاد کنند. سامسونگ، ال جی، سونی، موتورلا و... ساعت های مچی هوشمند جدیدی را تولید کردند اپل نیز به تازگی Apple Watch را رونمایی کرده بنابراین تکنولوژی های پوشیدنی نیز مثل گوشی های هوشمند با یکدیگر رقابت میکنند. این بار شرکت ماکروسافت تصمیم گرفته است، ساعت های هوشمندی را روانه ی بازار کند.
 ساعت های هوشمند طوری طراحی شده اند که از آن ها بتوان به عنوان یک گجت جداگانه استفاده کرد. همچنین این ساعت ها ای قابلیت را دارند که شما بتوانید خبرها  را نه تنها به صورت تیتروار بلکه به طور کامل بخوانید.
به گزارش فوربس، ماکروسافت قصد دارد ساعت های هوشمند را در ظرف هفته های آتی منتشر کند. این ساعت می تواند تعداد ضربان قلب شما را از روی لباس اندازه گیری کند و همچنین با هر گوشی با سیستم عامل های مختلف کار کند. این امر می تواند به پیشرفت و بهبود ساعت های هوشمند کمک کند. 

 

با تمرکز مدیرعامل شرکت ماکروسافت به نام Satya Nadella، این smartwatch با سیستم عامل های مختلف تلفن همراه کار می کند. ساخت این ساعت به گونه ای است که می تواند با تمام سیستم عامل ها از جمله: ios، اندروید و ویندوز سینک شود.
 در سال 2004، مایکروسافت با همکاری شرکت های ساعت مانند Fossil  و Swatch   برای تولید smartwatches از تکنولوژی SPOT (Smart Personal Object Technology) استفاده می کردند.
این ساعت ها خدماتی از قبیل پیش بینی آب و هوا، گزارش عناوین خبرو گزارش امتیازات ورزشی را با استفاده از سیگنال رادیویی FM به ساعت های SPOT منتقل میکند. 

 

امتیاز کاربران به این مطلب: 85 از 100
مایکروسافت تصمیم به تولید ساعت هوشمند کرده است