سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز
100 100 100

لیست قیمت کامپیوتر آماده

كامپیوترهای All-in-one یا بدون کیس سبک جدیدی از کامپیوترهای Pc به شمار می‌روند. در این نوع کامپیوترها کیس و مانیتور با هم ادغام شده اند یعنی تمامی قطعات از جمله پردازنده، رم، مادربرد، کارت گرافیک ، اسپیکر، وب کم و ... بدون نیاز به کیس در یک مانیتور خلاصه شده است و حتی نیاز به اتصال کابل‌های کمتری دارد. شما می‌توانید ماوس و کیبورد را برای استفاده بهتر به آن متصل نمایید. این دستگاه‌های کم حجم و بی سروصدا با اسامی کامپیوترهای بدون کیس، کامپیوترهای یکپارچه، کامپیوترهای All in one و ... شناخته می‌شوند. به دلیل کم حجم بودن و تولید گرمای کمتر، مصرف انرژی بسیار پایینی را با این دستگاه تجربه خواهید کرد. این دستگاه‌ها بیشتر برای محیط‌هایی که فضا برای آنها اهمیت زیادی دارد مانند بانک‌ها، سازمان‌ها و اداره‌های کوچک مناسب است. اخیرا کاربران خانگی، گیمرها و گرافیست‌های حرفه ای به سمت خرید این دستگاه چند منظوره روی آورده اند. از نقاط قوت و دلیل علاقه کاربران به این کامپیوترهای بدون کیس مصرف خیلی پایین برق درحدود 80 تا 85 درصد کمتر از کامپیوترهای معمولی یا Pc است.

از شرکت‌های تولید کننده کامپیوترهای یکپارچه ایسوس(Asus)، اپل (Apple)، لنوو (Lenovo)، ام اس آی (Msi) و سایر برندها می‌توان اشاره نمود که لیستی از برندها در فروشگاه اینترنتی هدف موجود می‌باشد.

باتوجه به افزایش کاربران علاقمند به خرید کامپیوترهای یکپارچه، فروشگاه اینترنتی هدف لیست قیمت کامپیوتر بدون کیس را برای کاربران جهت دسترسی سریع و آسان به انواع برندها و مدل های مختلف کامپیوتر آل این وان تهیه کرده است که می توانید با بررسی و مقایسه امکانات و مشخصات فنی خرید خود را به ثبت برسانید.