سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

لیست دانستنی شبکه

آموزش تغییر رمز وای فای و رمز Admin

آموزش تغییر رمز وای فای و رمز Admin

برای افزایش امنیت مودم و محدود کردن دسترسی وای فای به افراد ناشناس با آموزش تغییر رمز مودم و وای فای همراه شوید. همچنین یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از هک مودم را به شما معرفی می کنیم. بنابراین با فروشگاه اینترنتی هدف همراه شوید.

رفع مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز

رفع مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز

ممکن است برای شما هم پیش بیاید که بنا به دلایل مختلف با مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز مواجه شوید. از این رو قصد داریم در این مقاله به آموزش رفع مشکل پیدا نکردن وای فای در ویندوز بپردازیم. بنابراین تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

10 ترفند موثر برای تقویت سرعت وای فای (Wi-Fi)

10 ترفند موثر برای تقویت سرعت وای فای (Wi-Fi)

کم بودن سرعت وای فای (Wi-Fi) یکی از مشکلات رایجی است که تقریباً همه ما با آن سر و کله زده‌ایم! اما به نظر شما چطور می‌توانیم سرعت اینترنت وای فای خود را در منزل، محل کار یا هر جای دیگری افزایش دهیم؟ در ادامه این مطلب به معرفی 10 ترفند برای تقویت سرعت وای فای (Wi-Fi) می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

سرویس های  4G و LTE

سرویس های 4G و LTE

افراد زیادی حتی کارشناسان حوزه موبایل و اسمارت فون ها هیچ حساسیتی نسبت به این موضوع ندارند و بین این دو شبکه تلفنی هیچ تفاوتی قایل نمی شوند. در حالی که چنین نیست.

 4G و LTE هر دو نسل چهارم هستند در واقع LTE که مخفف Long Term Evolution یا تکامل در بلند مدت است نسخه جدیدتر نسل چهارم است و نسل پنجم یا لیمیت شده نسل چهارم نیست. بدنه تنظیم‌کننده استانداردهای امریکا برای تمایز قائل شدن میان ۴G تقلبی از ۴G واقعی؛ LTE را به معنای ادامه استانداردهای شبکه‌های موبایل فعلی و «تکامل در بلندمدت» تعریف کرد.

به کجا چنین شتابان(اینترنت نسل 5 واجب تر از نان شب در سال 2020)

به کجا چنین شتابان(اینترنت نسل 5 واجب تر از نان شب در سال 2020)

سال 2003 شرکت نوکیا اولین سری گوشی مبتنی بر شبکه 3G را با مدل 7600 روانه بازار کرد،با این حال 10 سال بعد یعنی سال 2013 در کشور ما بستر استفاده از این شبکه ارتباطی آن هم در برخی از مناطق فراهم گردید.هیچوقت فراموش نخواهیم کرد چقدر زود گذشت وقتی نوکیا سال 2006 موبایل N93 را با لنز معروف کارل زایس معرفی نمود و سروصدای زیادی در بازار گوشی همراه به پا کرد.هیچ کس در آن زمان فکرش را نمیکرد که بازار تلفن همراه و متعاقبا شبکه های ارتباطی و تکنولوژی به این سرعت پیشرفت کند.اهمیت سرعت در ارتباطات اینقدر زیاد است که دولت آمریکا برای دستیابی سریعتر به اینترنت نسل 5 یا همان 5G مبلغ 400 میلیون دلار سرمایه گذاری برای ایجاد این شبکه در سال 2020 را کرده است.