ورود / ثبت نام
سلام! {{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} سلام!کاربرعزیز
سبد خرید

لیست نقد و بررسی Fujifilm(فوجی فیلم)

Fujifilm Instax Square SQ10 : ترکیبی از دوربین‌های دیجیتال و چاپ سریع فوجی‌فیلم!

Fujifilm Instax Square SQ10 : ترکیبی از دوربین‌های دیجیتال و چاپ سریع فوجی‌فیلم!

دوربین Instax Square SQ10 یکی از دوربین‌های چاپ سریع شرکت فوجی فیلم (fujifilm) است. این دوربین می‌تواند قابلیت‌های یک دوربین دیجیتال و یک دوربین چاپ سریع را به صورت همزمان در اختیار شما قرار دهد. به صورتی که ابتدا تصاویر را در حافظه خود ذخیره می‌کند و سپس آن‌ها را بر روی فیلم‌های مخصوصی به چاپ می‌رساند.

Instax mini Hello kitty : به کیتی فوجی‌فیلم سلام کنید!

Instax mini Hello kitty : به کیتی فوجی‌فیلم سلام کنید!

 یکی از شرکت‌های بسیار فعال در زمینه تجهیزات دیجیتال، یعنی شرکت فوجی فیلم (fujifilm)، تعدادی از این دوربین‌ها را ساخته و به بازار عرضه کرده است. فوجی‌فیلم یک شرکت چند ملیتی عکاسی ژاپنی بوده که در توکیو تأسیس شد و نام کامل آن Fujifilm Fujifuirumu Kabushiki-kaisha است. فوجی‌فیلم بیشتر در زمینه‌های مختلفی نظیر توسعه، تولید، فروش و خدمات فیلم‌های رنگی و دوربین‌های دیجیتال و وسایل ظهور عکس فعالیت دارد.

Fujifilm Instax mini 90 Neo Classic : بررسی دوربین دیجیتال چاپ سریع فوجی فیلم!

Fujifilm Instax mini 90 Neo Classic : بررسی دوربین دیجیتال چاپ سریع فوجی فیلم!

 فوجی‌فیلم  مدلی به نام Instax mini 90 Neo Classic ارائه داده که  به محض گرفتن عکس، آن عکس از شیار کنار دوربین خارج می‌شود. در واقع عملکرد دوربین به این شکل است که درون آن کارتریجی که شامل تعدادی فیلم مخصوص است، قرار گرفته؛ بعد از ثبت عکس، همان فیلم از شیار کناری بیرون آمده و پس از چند دقیقه واقع شدن در معرض نور، عکس کم کم ظاهر می‌گردد. این دوربین دارای چشمی و لنز 60 میلی‌متری است که قابلیت جمع شدن دارد. 

Fujifilm Instax mini 70 Instant Camera : نقد و بررسی دوربین چاپ سریع فوجی فیلم!

Fujifilm Instax mini 70 Instant Camera : نقد و بررسی دوربین چاپ سریع فوجی فیلم!

 دوربین  «Instax mini 70»  قادر به ثبت تصاویر روی کاغذهای مخصوص خود با کیفیت عالی است، بنابراین می‌تواند به عنوان ابزاری جهت به تصویر کشیدن شادترین لحظه‌های زندگی به کار رود. تنها باید دوربین را به سمت موضوع مورد نظر گرفت و دکمه شاتر را فشار داد تا دوربین از طرف دیگر عکس را ظاهر کند. این مدل که یکی از مدرن‌ترین محصولات سری «Instax» به شمار می‌رود، تنوع رنگی جالب توجهی را ارائه داده و دارای ویژگی‌های بیشتر و ظاهری خاص‌تر می‌باشد.

fujifilm Instax Mini 9  : بررسی دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم

fujifilm Instax Mini 9 : بررسی دوربین عکاسی چاپ سریع فوجی فیلم

یک محصول بسیار جذاب از برند فوجی‌فیلم (Fujifilm) ، مدل «Instax Mini 9» است که برای تمام سنین به عنوان وسیله‌ای برای سرگرمی، گزینه بسیار مناسبی به شمار می‌رود. این دوربین با کارایی و طراحی متفاوت ارائه شده است. به‌ محض گرفتن عکس، از شیار کنار دوربین آن عکس خارج می‌شود. در واقع عملکرد دوربین چاپ سریع به این شکل است که درون دوربین دارای کارتریجی است که شامل تعدادی فیلم مخصوص می‌باشد.

Fujifilm FinePix XP130  : بررسی دوربین کامپکت مقاوم فوجی‌فیلم!

Fujifilm FinePix XP130 : بررسی دوربین کامپکت مقاوم فوجی‌فیلم!

فوجی‌فیلم (Fujifilm) در رقابت با سایر کارخانه‌های تولیدکننده دوربین سعی بر ساخت یک دوربین‌ کامپکت (compact) داشته تا هم بتواند شرایط سخت را تحمل کند و هم کاربر بسیار ساده‌ای داشته باشد و کاربر تنها با فشردن یک دکمه عکس‌های باکیفیتی ثبت نماید .دوربین XP130 یکی از اعضای خانواده دوربین‌های مقاوم فوجی فیلم است که بسیار سبک و جمع ‌و جور بوده، در کیف یا جیب کوچک به ‌راحتی جا می‌شود و فرد می‌تواند آن را همه جا به همراه داشته باشد.