سبد خرید
ورود / ثبت نام
{{authentication.firstName}} {{authentication.lastName}} کاربرعزیز

لیست خبر ویندوز

باز کردن قفل سیستم با استفاده از گوشی

باز کردن قفل سیستم با استفاده از گوشی

به یاد آوردن کلمه ی عبور و یا پسورد یکی از درگیری هایی است که بیشتر افراد با آن سر و کار دارند. حتی در بسیاری از کلمه ی عبور انتخابی موارد به اندازه کافی از امنیت زیادی برخوردار نیست و امکان به سرقت رفتن و تجاوز به آن وجود دارد.

پاياني براي ويندوز 7

پاياني براي ويندوز 7

ويندوز 7 در تاريخ 22اکتبر سال 2009 به بازار عرضه شد. سيستم عاملي که براي استفاده در کامپيوترهاي شخصي همچون انواع خانگي و اداري توليد شده‌است. اين سيستم‌عامل هفتمين نسل از سيستم‌عامل‌هاي ويندوز مي‌باشد و به همين دليل نام آن را ويندوز ? گذاشته‌اند و به خاطر داشتن امکانات جديدش خيلي زود مورد استقبال قرار گرفت.

9 دلیل برای ارتقا به ویندوز 10

9 دلیل برای ارتقا به ویندوز 10

تا زمان انتشار نهایی نسخه 10 ویندوز از سوی مایکروسافت چیزی باقی نمانده است؛ نسخه ای که از سوی مایکروسافت برای بسیاری از کاربران به رایگان عرضه می‌شود و به باور کارشناسان، یکی از پر‌مخاطب ترین نسخه های ویندوز در تاریخ مایکروسافت خواهد بود. 
 

ویندوز 10، ترکیبی از ویندوز 7 و ویندوز 8

ویندوز 10، ترکیبی از ویندوز 7 و ویندوز 8

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز سه شنبه ، مایکروسافت از نسخه بعدی ویندوز به اسم ویندوز 10، رونمایی کرد.ویندوز 10 به طور رسمی در اواسط سال آینده راه اندازی خواهد شد ، اما شما فرصت آن را دارید که ، این سیستم عامل را از طریق برنامه ی ویندوزی خود امتحان کنید